Tragiczne wydarzenie w Gorzowie: Kobieta zginęła skacząc z okna szóstej kondygnacji budynku

Tragiczne wydarzenie w Gorzowie: Kobieta zginęła skacząc z okna szóstej kondygnacji budynku

Przy Al. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie, dokładnie w jednym z tamtejszych wieżowców, doszło do przerażającego incydentu. Kobieta zdecydowała się na desperacki krok i wyskoczyła przez okno swojego mieszkania, które znajdowało się na 6 piętrze tego wielopiętrowego budynku. Niestety, ten tragiczny skok był dla niej śmiertelny. Policja interweniowała na miejscu zdarzenia, gdzie prowadziła dochodzenie w celu ustalenia wszystkich szczegółów tego tragicznego incydentu.

Według zgłoszenia do służb, które napłynęło w środę 18 października o godzinie 12, ktoś miał wypaść z okna mieszkania usytuowanego na 6 piętrze wieżowca. Na miejsce natychmiastowo skierowano funkcjonariuszy policji, ekipę pogotowia ratunkowego oraz straż pożarną.

Na potwierdzenie tych doniesień, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, Grzegorz Jaroszewicz, potwierdził, że kobieta wypadła z okna i niestety nie przeżyła upadku. Aktualnie prowadzone jest dochodzenie, aby ustalić okoliczności tego tragicznego zdarzenia oraz tożsamość zmarłej kobiety”.

Kobieta mogła mieć około 70 lat. Policja i straż pożarna współpracują, korzystając z podnośnika do wejścia do mieszkania przez otwarte okno na szóstym piętrze budynku.