Zapraszamy na inaugurację sezonu motocyklowego w Gorzowie podczas wydarzenia "Moto Start"

Zapraszamy na inaugurację sezonu motocyklowego w Gorzowie podczas wydarzenia "Moto Start"

Wydarzenie o nazwie „Moto Start” ma miejsce 13 kwietnia, stanowiąc oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego w Gorzowie. Pasjonaci jednośladów będą mieli okazję przejechać się w paradzie przez całe miasto, co może mieć wpływ na normalny ruch drogowy. Wydarzenie ma również charakter charytatywny – zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Z końcem zimy, na ulicach zaczynają pojawiać się pierwsi motocykliści. Dla nich przygotowano specjalne wydarzenie, które zaplanowane jest na sobotę 13 kwietnia. Moto Start to największa tego typu impreza w zachodniej Polsce, podczas której setki motocyklistów mają szansę dołączyć do wspólnej parady przemierzającej ulice miasta.

Początek parady zaplanowany jest na godzinę 12 na Bulwarze Zachodnim, a to tam też motocykliści zakończą swój przejazd. Po zakończeniu parady, na bulwarze odbędzie się piknik z ciastem, kawą i herbatą oraz konkursami z zakresu bezpieczeństwa drogowego. Nie zabraknie także ogniska z kiełbaskami.