Zapasy i pływanie – sportowe emocje w Gorzowie

Zapasy i pływanie – sportowe emocje w Gorzowie

Już w ten weekend odbędą się dwie imprezy sportowe w Gorzowie, choć niestety nie zobaczymy ich na żywo. Ze względu na pandemię koronawirusa trzeba będzie przeprowadzić zawody bez udziału publiczności, co może ostudzić sportowe emocje. Zapasy i pływanie to główne dyscypliny, które będziemy mogli śledzić. Chodzi tutaj o Gorzów Wrestling CUP oraz Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w pływaniu. To jednak nie wszystko, bo będziemy mogli też obejrzeć mecze koszykówki kobiecej i męskiej, futbolu i siatkówki.

Zapasy – sport dla prawdziwych mężczyzn

Każdy, kto kocha zapasy, powinien dobrze się bawić podczas śledzenia Gorzów Wrestling CUP. Jest to międzywojewódzka Liga Dzieci i Młodzików, zajmująca się zapasami w stylu klasycznym. Organizatorami tego wydarzenia są Sporty Walki Gorzów oraz Polski Związek Zapaśniczy. Miejsce zawodów to hala I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Puszkina. Mimo że nie będzie udziału publiczności na żywo, transmisja pojawi się na stronie facebookowej organizatora.

Zdolni pływacy z Gorzowa

W weekend odbędą się również Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w pływaniu. Organizatorami są Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych i Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych. Zawody odbędą się na terenie basenu CRS „Słowianka”, a pierwsze starty zaczną się od g. 10.00 5 i 6 grudnia.