Wzrastający niepokój mieszkańców Gorzowa z powodu włamań do samochodów

Wzrastający niepokój mieszkańców Gorzowa z powodu włamań do samochodów

W ostatnim czasie, wielokrotnie docierały do nas informacje dotyczące serii prób włamań do pojazdów. Najnowszy incydent miał miejsce na osiedlu Dolinki w Gorzowie. Zdarzenie to miało miejsce w nocy przełamującej niedzielę i poniedziałek, dokładniej datowane na 22/23 października bieżącego roku. Jeden z mieszkańców tego osiedla, wybierając się na późny spacer z psem około godziny 23:20, stał się świadkiem niepokojącego zdarzenia.

W trakcie nocnej przechadzki, natknął się na dwóch mężczyzn ubranych w kaptury, którzy poruszali się między zaparkowanymi samochodami. Na początku ich działanie wydawało się niewinne – przechodzień sądził, że mogli coś zgubić. Jednakże niewiele później zaobserwował, jak podejrzani próbują otworzyć samochody poprzez manipulację klamkami.

Staje się to coraz bardziej alarmującym problemem, ponieważ jest to następne z rzędu takie przestępstwo zaistniałe na terenie Gorzowa w krótkim odstępie czasu. Chciałbym podkreślić, że takie incydenty wywołują duże zaniepokojenie wśród mieszkańców miasta i stanowią poważne zagrożenie dla poczucia bezpieczeństwa na gorzowskich ulicach. W obliczu takich sytuacji, konieczna staje się szczególna ostrożność. Mieszkańcy Gorzowa cierpliwie czekają, mając nadzieję, że odpowiednie służby szybko odnajdą i aresztują winnych tego niepokojącego zdarzenia.