Wypadki drogowe: Pijany kierowca volkswagena powoduje kolizję na ulicy Koniawskiej w Gorzowie

Wypadki drogowe: Pijany kierowca volkswagena powoduje kolizję na ulicy Koniawskiej w Gorzowie

Podczas niedzielnego popołudnia 12 maja, w Gorzowie Wielkopolskim na ulicy Koniawskiej miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Doszło do niego, gdy kierowca volkswagena, znajdujący się pod wpływem alkoholu, uderzył w tył parkującej skody. Wyniki badania alkomatem wykazały, iż mężczyzna prowadzący volkswagena miał we krwi ponad 3 promile alkoholu.

Około godziny 15 tego dnia, doszło do kolizji dwóch pojazdów: volkswagena i skody. Wydarzenie to miało miejsce na ulicy Koniawskiej w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o incydencie, przybyła patrolująca tamtędy policja.

Zgodnie z wstępnymi ustaleniami, kierujący skodą zatrzymał pojazd za innym autem, które zamierzało skręcić w lewo. Jednak niefortunnie jadący za nim kierowca volkswagena nie zachował wymaganej ostrożności. Nie zdążył wyhamować swojego pojazdu, przez co uderzył w tył skody. Badania przeprowadzone na miejscu zdarzenia ujawniły, że kierujący volkswagenem był pod silnym wpływem alkoholu.

Mężczyzna prowadzący volkswagena miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Po stwierdzeniu tego fakt, został on natychmiast aresztowany przez policję.