Weekendowy Nordic Walking z okazji Mikołajek

Weekendowy Nordic Walking z okazji Mikołajek

Prognozy meteorologiczne na najbliższą sobotę przewidują o godzinie 11.00 temperaturę powietrza na poziomie +1 stopnia Celsiusza. Nie są spodziewane żadne opady, a ruch powietrza będzie prawie niewyczuwalny. Takie warunki atmosferyczne stwarzają doskonałe okoliczności do uprawiania Nordic Walking, szczególnie w ramach specjalnej, mikołajkowej edycji tego sportu.

Organizatorem Mikołajkowego Nordic Walking jest gorzowska placówka Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ten specjalny, świąteczny marsz zdrowia odbędzie się 9 grudnia, czyli w najbliższą sobotę. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 11:00.

Warto zwrócić uwagę na to, że uczestnictwo w mikołajkowym marszu Nordic Walking jest całkowicie bezpłatne. Ważne jednak jest, aby zainteresowani tym wydarzeniem dokonali wcześniejszych zapisów – są one bowiem obowiązkowe dla wszystkich chętnych do wspólnej, sportowej zabawy.

Zbiórka uczestników tej rekreacyjnej imprezy sportowej planowana jest na dawnym placu Cyrkowym, który znajduje się w parku Słowiańskim.