Weekend poświęcony niezwykle interesującym szlakom kulinarnym w Gorzowie

Weekend poświęcony niezwykle interesującym szlakom kulinarnym w Gorzowie

Nadchodzący weekend zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców Gorzowa będzie nie tylko smaczny, ale także przepełniony edukacją. Odbędzie się tam festiwal kulinarny, który pozwoli każdemu zapoznać się z tajnikami starodawnej, klasycznej polskiej kuchni w niecodziennym wydaniu. Będzie można na tym festiwalu nie tylko dobrze zjeść, ale także po prostu odpocząć. Warto wspomnieć o tym, że to właśnie tego wbrew pozorom większość z nas szuka na takich imprezach. Z pewnością będzie zabawnie i wesoło, jednak jest to doskonała okazja, aby nieco odpocząć po dniu przepełnionym pracą.

Organizatorzy zapraszają na festiwalowe przyjęcie trwające od 15 do 21:30. Wiele osób cieszy się z tego, że ostatnio w Gorzowie pojawia się coraz więcej festiwali i różnorodnych imprez masowych, ponieważ ze względu na ubiegłe zmagania z koronawirusem przez dłuższy okres nic się tam nie działo. Teraz Gorzów Wielkopolski ponownie uzyska możliwość, aby dać mieszkańcom nieco więcej zabawy i możliwości do odwiedzenia ciekawych miejsc.

Nocny szlak kulinarny to tylko początek intersujących wydarzeń w Gorzowie Wielkopolskim

Jedzenie to jednak nie wszystko, ponieważ miasto szykuje o wiele więcej ciekawych atrakcji. Przykładowo będzie można wybrać się do Teatru Osterwy. Tam odbędą się ciekawe okolicznościowe występy teatralne. Nocny szlak kulinarny to nie jedyny sposób na to, aby w trakcie nadchodzących festiwali fantastycznie spędzić czas z rodziną lub znajomymi w Gorzowie Wielkopolskim. Łącznie znajdą się tam aż 42 punkty, które każdy interesant będzie mógł odwiedzić samodzielnie lub z grupą. Będą różnorodne happeningi od jedzenia, teatru po wystawy motocykli. Każdy znajdzie coś dla siebie ze względu na ogromną różnorodność, którą będzie charakteryzowało się to wydarzenie.

Warto wspomnieć o tym, że na imprezie nie zabraknie też wielu znanych twarzy, dlatego też ze względu na to wiele osób chętnie wybierze się na ten szlak kulinarny. Między innymi na festiwalu będzie można spotkać się z szefami kuchni, takimi jak na przykład Jakub Steuermark, który przybędzie na miejsce.