W Gorzowie możemy wyczuć moc świątecznych atrakcji

W Gorzowie możemy wyczuć moc świątecznych atrakcji

Miasto szykuje się na to, aby jak co roku zaskoczyć swoich mieszkańców różnorodnymi atrakcjami na czas świąt Bożego Narodzenia. Już teraz, jeżeli przyjedziecie do Gorzowa Wielkopolskiego, będziecie mogli wyczuć klimat świąt i moc nadchodzących w tym okresie atrakcji. Pomimo tego, że do rozpoczęcia świąt Bożego Narodzenia pozostał jeszcze ponad miesiąc, już teraz w Gorzowie Wielkopolskim zarząd miasta przygotowuje się na te okoliczności. Z najnowszych informacji wynika, że najwięcej atrakcji czeka na mieszkańców w okolicach starego rynku. Bowiem odbędzie się tam świąteczny jarmark.

Znajdziemy tam fantastycznie przyozdobioną choinkę, która będzie mieniła się różnorodnymi kolorami i oświecała świąteczne noce. Świątecznych atrakcji będzie mimo wszystko o wiele więcej. Znajdziecie również poczęstunki oraz kilka innych wydarzeń eventowych przygotowanych przez zarząd Gorzowa na tę okoliczność. Przypominamy o tym, że w ubiegłym roku Gorzów Wielkopolski był zmuszony do zrezygnowania z imprezy, ponieważ szalała pandemia koronawirusa. Dziś zamierzają wykorzystać okoliczności i powrócić z jeszcze większą imprezą świąteczną.

Dowiadujemy się, że program stworzony na świąteczne okoliczności będzie bardzo bogaty

W tym roku wszyscy będą mogli liczyć na moc atrakcji, których brakowało podczas trwania szczytu zachorowań w pandemii koronawirusa. Sylwestrowa zabawa pod chmurką, jak i jarmark z okazji Bożego Narodzenia będą jeszcze bardziej huczne niż kilka lat temu. Miasto pragnie w ten sposób zrekompensować mieszkańcom to, że nie mogli niczego zorganizować w ubiegłym roku. W tym roku harmonogram wygląda na niezwykle imponujący. Rada miasta pragnie zwrócić uwagę na to, że w grudniu praktycznie nie będzie takiego dnia, abyśmy nie mogli zaoferować czegoś naszym mieszkańcom.

Możecie liczyć na zorganizowanie rożnorodnych spektakli oraz koncertów. Wszyscy obywatele mogą przyjść i skorzystać z tych wrażeń. Miasto dołoży wszelkich starań, aby wprowadzić każdego w uczucie świąt i bliskości. Zabierzcie swoje rodziny oraz przyjaciół. Już od 5 grudnia możecie skorzystać z ciekawych występów. Zapraszamy wówczas do okolicznej filharmonii, gdzie zostaną zorganizowane spektakle w klimacie świąt Bożego Narodzenia. Posłuchacie wówczas znanych publiczności piosenek o klimacie świątecznym.