Tesco przy ul. Górczyńskiej dłużej otwarte

Tesco przy ul. Górczyńskiej dłużej otwarte

Tesco przy ul. Górczyńskiej dłużej otwarte, a celem jest ułatwienie przedświątecznych zakupów. Podjęto decyzję, że w dniach 11-23 grudnia Tesco będzie dłużej otwarte. Czas sprzedaży w supermarkecie zostanie wydłużony do godz. 24.00. Nie będziemy jednak mogli zrobić zakupów 25, 26 i 27 grudnia.

Tesco specjalnie dla klientów

Osoby zarządzające supermarketem uważają, że wydłużenie godzin otwarcia ma zapewnić możliwość zrobienie ostatnich zakupów przed świętami. Drugim powodem jest chęć zmniejszenia liczy osób, przebywających w sklepie jednocześnie.

Co w pozostałe dni?

24 grudnia, czyli w Wigilię Bożego Narodzenia Tesco zaprasza do zrobienia zakupów przed godziną 13.00. W święta, t. 25 i 26 grudnia supermarket będzie całkowicie nieczynny, a co ciekawe, 27 grudnia również nie będziemy mogli w nim zrobić zakupów. W Sylwestra (31 grudnia) zaś będziemy mogli odwiedzić sklep przed 18.00, a warto wspomnieć, że na dni 13 i 20 grudnia przypadają niedziele handlowe. Oznacza to, że będziemy w te 2 dni zrobić zakupy w większości sklepów spożywczych.

Tesco i inne sklepy

Pamiętajmy, aby zachować środki ostrożności, kiedy jesteśmy w sklepie. Ze względu na pandemię koronawirusa dobrze jest zachować pewien odstęp w stosunku do innych klientów sklepu, o czym często zapominamy. Chociaż nie ma sensu chowanie się w bunkrze, to nie zaszkodzi dbać o własne dobro i innych choćby poprzez dystans. Dobrze jest też ograniczyć kontakt dłoni z wszelkimi poręczami, klamkami i innymi miejscami, które często dotykają inni ludzie.