Start budowy sklepu Aldi na ulicy Warszawskiej: teren już ogrodzony

Start budowy sklepu Aldi na ulicy Warszawskiej: teren już ogrodzony

Wtorek, 21 maja, przyniósł zauważalne zmiany na placu budowy. Nie tylko teren został ogrodzony, ale również pojawiły się tam kontenery socjalne. To wszystko oznacza jedno – rozpoczyna się budowa trzeciego sklepu Aldi w Gorzowie. Nowy dyskont będzie mieścił się na lewym skraju działki, patrząc od strony ulicy Warszawskiej – miejscu pierwotnie przeznaczonym dla restauracji Max Burgers.

Postawienie ogrodzenia to sygnał, że w najbliższym czasie rozpocznie się porządkowanie terenu i prace ziemne prowadzone przez wykonawcę. Nowo powstający sklep będzie miał powierzchnię około 1000 metrów kwadratowych.

Jednak nie jest jeszcze znane, jak długo potrwają prace budowlane i kiedy dokładnie nastąpi otwarcie nowego dyskontu. W tej sprawie zwrócono się do biura prasowego sieci Aldi z prośbą o odpowiedź.

Przypomnijmy, że pierwszy sklep Aldi w Gorzowie został otwarty w październiku 2022 roku przy ulicy Piłsudskiego. Drugi dyskont powstaje przy Alei 11 Listopada. Natomiast ten na ulicy Warszawskiej będzie trzecim sklepem tej sieci w Gorzowie.