Siła i determinacja – Siatkarski Stilon Gorzów na progu II Ligi Mężczyzn

Siła i determinacja – Siatkarski Stilon Gorzów na progu II Ligi Mężczyzn

Gorzowski zespół siatkarski, Agencja Inwestycyjna Stilon, skupia się obecnie na intensywnych treningach, przygotowując się do debiutu w nadchodzącym sezonie II Ligi Mężczyzn. Ten etap przygotowań osiągnął szczytowy moment w ostatnią sobotę, kiedy to drużyna gorzowska uczestniczyła w Memoriale Pajora i Dziekanowskiego, prestiżowym turnieju odbywającym się w Międzyrzeczu.

Jako Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów, ekipa rozpocznie swoją walkę o miejsca w II Lidze Mężczyzn. Przed występem w nowym sezonie, siatkarze mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas Memoriału Pajora i Dziekanowskiego, upamiętniającego tragicznie zmarłych graczy Orła Międzyrzecz.

W rywalizacji udział wzięły cztery zespoły: gospodarze turnieju – Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski, Enea Energetyk Poznań, LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz oraz A.Z. Iwaniccy Gubin.

Zespół z Gorzowa przeszedł szlak turniejowy aż do finału, w którym zmierzyli się z gospodarzami imprezy. Co więcej, ich kontrahentem był zespół, z którym będą musieli stawić czoła już za chwilę, podczas meczu otwierającego sezon II Ligi Mężczyzn. Po zaciętym boju i dramatycznym tie-breaku, gorzowianie pokonali rywali wynikiem 3:2 (21-25 | 25-21 | 25-21 | 21-25 | 11-15), zdobywając zwycięstwo w całym turnieju.

Triumf w Memoriale stanowi dla siatkarzy Stilonu Gorzów koniec etapu przygotowawczego do rozpoczęcia rywalizacji w II Lidze Mężczyzn. Będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przed swoimi kibicami już 30 września 2023 roku. Pierwszy mecz sezonu, w którym Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów podejmie Lotnika Łęczyca, rozpocznie się o godzinie 18 w hali CEZiB-u 7 października. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.