Poszukiwany mężczyzna ukrył się przed policją w wersalce

Poszukiwany mężczyzna ukrył się przed policją w wersalce

Poszukiwany mężczyzna, o którym wspominamy, był na celowniku policjantów od dawna. Wydano za nim list gończy, dlatego też nikogo nie dziwi, że ta sprawa nabrała pędu. Nikt nie spodziewał się jednak tego, że mężczyzna ukryje się przed policjantami w wersalce. Policjanci zostali wezwani do domowej awantury, gdzie natrafili na wspomnianego przez nas jegomościa. Kiedy policjanci pojawili się pod miejscem, gdzie doszło do awantury, zastali kobietę, która próbowała się wytłumaczyć. Mimo wszystko nie wierzyli w jej wyjaśnienia i starali się przeszukać dom.

Do podobnego zatrzymania doszło również w Modlinie https://nowyinfo.pl/poszukiwany-listem-gonczym-zostal-zatrzymany/, policja natrafiła na poszukiwanego mężczyznę.

Właśnie wtedy odkryli, że w wersalce ukrywał się mężczyzna. Okazało się, że był poszukiwany listem gończym w wielu miastach. Mężczyzna zatrzymany w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego był poszukiwanym listem gończym 44-latkiem. Wpadł przypadkiem ze względu na to, że toczył domową awanturę ze swoją kobietą. Ze względu na nieustanne hałasy sąsiedzi wezwali policję. W ten sposób wpadł dokładnie 21 marca przed godziną 22.

Mieszkańcy bloków skarżyli się na hałas, dlatego też wezwali policję

Kiedy mieszkańcy poskarżyli się, że przeszkadza im awantura w jednym z bloków, policja była zmuszona do przeprowadzenia interwencji. Pragnęli, aby funkcjonariusze zaradzili sytuacji i sprawdzili, czy wszystko jest w porządku. Dlatego też przybyli na miejsce i starali się ustalić, w którym mieszkaniu doszło do awantury, która zakłóciła spokój okolicznych mieszkańców. Policjanci wielokrotnie pukali do domu, jednak dopiero po którejś z kolei próbie kobieta postanowiła otworzyć drzwi. Kobieta starała się wówczas wytłumaczyć, że dyskutowała z dziećmi i z nikim się nie kłóciła. Jednak policjanci nalegali na dokonanie rewizji i nie uwierzyli w jej wersję zdarzeń.

Nie uwierzyli przede wszystkim w to, że jest sama z dziećmi w mieszkaniu, ponieważ niedawno słyszeli jeszcze krzyki, podczas gdy stali na klatce schodowej. Po rewizji mieszkania znaleźli w jednym z pomieszczeń mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Chciał on uniknąć więzienia, na które był skazany w 2020 roku. Ukrył się w wersalce, jednak policjanci usłyszeli wcześniej głos mężczyzny i byli przekonani co do tego, że gdzieś jest. Dlatego też udało im się go znaleźć w trakcie rewizji.