Poranna tragedia w Gorzowie Wlkp.: ciało mężczyzny odnalezione w stawie

Poranna tragedia w Gorzowie Wlkp.: ciało mężczyzny odnalezione w stawie

Doświadczyliśmy zasmucającej wieści z Gorzowa Wlkp. tego czwartkowego poranka. Na osiedlu Piaski, w Ruskim Stawku, natrafiono na martwe ciało mężczyzny. Policja przystąpiła do śledztwa, aby wyjaśnić okoliczności tej tragicznej sytuacji.

Śmiertelny incydent na drodze krajowej nr 24 blisko Skwierzyny nie był jedynym zdarzeniem tego typu, które miało miejsce 5 października, w Lubuskiem. Tego dnia, równie przepełnionego smutkiem, trafiły do nas niepokojące informacje z Gorzowa Wlkp. Tamtejsi mieszkańcy osiedla Piaski przeżyli szok, gdy odnaleziono zwłoki mężczyzny w miejscowym stawie.

Znajomi i rodzina zmarłego zaczęli poszukiwania na własną rękę, gdy zaniepokoiło ich to, że mężczyzna nie powrócił do domu. Po pewnym czasie odnaleźli jego ciało w Ruskim Stawku, jak poinformował Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Wieczorem poprzedzającego dnia mężczyzna poinformował swoją rodzinę, iż udaje się na ryby do miejscowego stawu. Jednak nie wrócił. Jego zaniepokojeni bliscy podjęli decyzję o poszukiwaniach, które niestety zakończyły się tragicznym odkryciem ciała 67-letniego mężczyzny. Na chwilę obecną nie jest jasne, czy śmierć nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czy też może była to kwestia przestępstwa. Policja pod nadzorem prokuratora bada teraz wszystkie możliwe scenariusze. Oprócz policji, na miejsce przybyły także cztery zastępy straży pożarnej.