Osiedle Górczyn najlepiej oświetlonym miejscem w całym Gorzowie

Osiedle Górczyn najlepiej oświetlonym miejscem w całym Gorzowie

Mieszkańcy osiedla Górczyn w Gorzowie co roku ozdabiają swoje balkony i okna lampkami i innymi dekoracjami. Jedni robią to w sposób wystawny, inni bardziej stonowany, ale niezależnie od tego, gdzie się spojrzy, coś się zobaczy. W tym roku osiedle bierze udział w konkursie na świąteczną dekorację.

W tym roku świąteczne iluminacje miasta są znacznie bardziej powściągliwe. Ze względu na rosnące koszty energii elektrycznej, dekoracje zostały znacznie ograniczone. Gorzowski kompleks mieszkaniowy „Górczyn” jest jednak wyjątkiem i jego mieszkańcy zadbali o to, by juwenaliowa atmosfera była widoczna. W oknach i na balkonach błyszczą już świąteczne lampki, a z upływem dni dekoracje stają się coraz bardziej obfite.

Właściciele mieszkań prześcigają się w tym, by pokazać swoje udekorowane balkony gościom, przechodniom i sąsiadom. Wielu z nich zaczęło dekorować balkony już w listopadzie, inni dopiero teraz zaczęli to robić. To, czego można być świadkiem, to sznury świateł i bardziej wyszukane dekoracje, takie jak kurtyny świetlne, które wyglądają jak sople lub gwiazdy – to całkiem niezły widok!