Nowy najemca w parku handlowym S1 Gorzów: chiński sklep Ahome

Nowy najemca w parku handlowym S1 Gorzów: chiński sklep Ahome

Park handlowy S1 Gorzów, który powstaje na miejscu nieistniejącej już sieci Tesco przy ulicy Górczyńskiej, zyskał nowego najemcę. Jest nim sklep Ahome, specjalizujący się w sprzedaży towarów pochodzących z Chin, takich jak odzież, obuwie, torebki, plecaki, ozdoby i kosmetyki.

Na miejscu dawnego hipermarketu Tesco w Gorzowie Wielkopolskim rozpościera się teraz budowa parku handlowego S1 Gorzów. Inwestorem tej przeróbki jest Europrojekt Delta Saller Polbau. Elewacja tej nowoczesnej budowli handlowej jest już zakończona, podczas gdy prace wykończeniowe trwają wewnątrz indywidualnych jednostek biznesowych.

W sumie w parku handlowym S1 Gorzów będzie działało 12 sklepów. Największym najemcą będzie hipermarket Carrefour, który zagospodaruje obszar około 4 tysięcy metrów kwadratowych. To będzie pierwszy punkt sprzedaży tej sieci w Gorzowie.

Obok Carrefoura znajdą się takie marki jak sklep odzieżowy Sinsay, Media Expert, apteka Dr. Max, Rossmann, sklep dla zwierząt Animal Planet oraz Woolworth. Dwa lokale są jeszcze dostępne i trwają negocjacje z potencjalnymi najemcami.

Zaświeciły się również światła na temat kolejnego najemcy, który zamierza otworzyć swoje drzwi w parku handlowym przy ulicy Górczyńskiej. Będzie to sklep Ahome oferujący rozmaite produkty z Chin. Ten tak zwany „chiński market” będzie miał do zaoferowania prawie wszystko – odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, bieliznę, obuwie, torebki, plecaki, biżuterię, kosmetyki i perfumy. Ale to nie wszystko – klienci będą mogli również nabyć koce, firanki i pościel.

Sieć sklepów Ahome ma obecnie placówki w Łomży, Zielonce i Wyszkowie oraz w Czechach i Holandii. Zatem Gorzów stanie się czwartą lokalizacją tego brandu w Polsce.