Niespodziewany pożar samochodu na drodze krajowej nr 151

Niespodziewany pożar samochodu na drodze krajowej nr 151

Podróżujący z Kłodawy do Łubianki mercedes, który niespodziewanie wjechał do rowu, doszczętnie spłonął pomimo natychmiastowej reakcji strażaków. Z informacji przekazanych przez naocznego świadka wynika, że obie osoby znajdujące się wewnątrz samochodu opuściły miejsce zdarzenia.

Środa, 23 sierpnia, przyniosła nieoczekiwane zgłoszenie dla dyżurnego straży pożarnej w Gorzowie, dotyczące niebezpiecznego incydentu na drodze wojewódzkiej numer 151 między Kłodawą a Łubianką. Mercedes osobowy niespodziewanie wypadł z drogi i zaczął płonąć. Na miejsce natychmiast wezwano siły policyjne oraz dwa zespoły straży pożarnej. Mimo szybkiej i sprawnie przeprowadzonej akcji gaśniczej, pojazd uległ całkowitemu zniszczeniu przez ogień.

Naoczni świadkowie zdarzenia donoszą, że z palącego się pojazdu uciekły dwie osoby. Prawdopodobnie byli to kierowca oraz pasażer mercedesa, którzy następnie udali się w kierunku Kłodawy.

Komisarz Grzegorz Jaroszewicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, potwierdził w czwartek rano, że odnośnie tej sprawy zatrzymano dwie osoby. W tym momencie nadal trwa dochodzenie i policja nie ujawnia więcej szczegółów na ten temat.