Morderstwo w województwie lubuskim

Morderstwo w województwie lubuskim

Morderstwo w województwie lubuskim. Tragiczne wydarzenia miały miejsce 7 grudnia, w poniedziałek. Ok. godziny 16.00 policja dostała zgłoszenie, a na miejscu funkcjonariusze odnaleźli zwłoki mężczyzny. Rzecznik prasowy zielonogórskiej prokuratury Zbigniew Fąfera potwierdza, że doszło do morderstwa.

Morderstwo w Zielonej Górze

Nie znamy niestety szczegółów całego zdarzenia, ale wiemy, że miało ono miejsce w Zielonej Górze. Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze potwierdziła, że w bloku na jednym z osiedli doszło do morderstwa.

Szczegóły zdarzenia nieznane

Nie wiemy, co się dokładnie wydarzyło, ale dwie osoby zostały zatrzymane. Tożsamość tych osób jest nieznana i nie wiemy, czy mieli oni udział w zabójstwie. Komenda Miejska Policji prowadzi czynności, które nadzoruje prokurator dyżurny. Małgorzata Barska, rzecznik prasowy policji w Zielonej Górze, informuje, że śledztwo poprowadzi prokuratura.

Morderstwo to jedno z najstraszniejszych przestępstw i słusznie wywołuje ono szok i oburzenie społeczne. Nawet gdy nie znamy szczegółów, czujemy niepokój, wiedząc, że w naszym otoczeniu jest ktoś zdolny do zabójstwa. Podobnie czują się mieszkańcy lubuskiego Kostrzyna, w którym właśnie powrócono do sprawy morderstwa sprzed 7 lat. W tej kostrzyńskiej sprawie jednak nie pojawiły się żadne istotne ślady, a w Zielonej Górze z kolei zatrzymano dwie osoby. Oby udało się wyjaśnić sprawę i wyegzekwować sprawiedliwość.