Kuchenne Rewolucje w lubuskim

Kuchenne Rewolucje w lubuskim

Znana restauratorka, Magda Gessler, i jej program „Kuchenne rewolucje” zawitali do Witnicy we wtorek, 10 stycznia. Ekipa udała się do Hotelu i Restauracji Witnica, która znajduje się w samym sercu miasta. W restauracji Gessler degustowała serwowane dania.

Regularny format programu jest zazwyczaj taki sam. Proces rozpoczyna się od degustacji potraw, następnie przegląd atmosfery restauracji, samych potraw, oferowanie pomysłów na zmiany w nazwie i wyborze, oraz transformację jadłodajni. Zwieńczeniem programu jest uroczysty bankiet z udziałem gości specjalnych. Co wydarzyło się w Witnicy? Czy Magdzie Gessler przypadły do gustu dania lokalnej restauracji? Tego nie wiemy i jest to ukryte przed wzrokiem. Odpowiedzi odkryjemy w programie. Na razie nie zdradzono dokładnej daty emisji, choć można przypuszczać, że zostanie ona wyemitowana za kilka miesięcy.

Przed emisją programu goście będą mogli obserwować efekty rewolucji. Jadłodajnia działa od czasu odejścia Magdy Gessler, a celebrytka wróci po kilku tygodniach, by ocenić dokonane przeróbki.