Koło Gorzowa powstaje targ, gdzie kupimy owoce i warzywa bezpośrednio od rolnika

Koło Gorzowa powstaje targ, gdzie kupimy owoce i warzywa bezpośrednio od rolnika

Powstaje targ nad jeziorem w okolicach Gorzowa. Będziemy mogli kupować tam owoce i warzywa bezpośrednio od rolnika. Pierwsza edycja tego targu nadchodzi już w niedzielę. Dzięki temu każdy, kto pojawi się na otwarciu, będzie miał okazję skosztować pyszne i świeże warzywa z owocami dopiero co zebrane z pola okolicznych rolników. To fantastyczna informacja, zważywszy na to, że Gorzowianie uwielbiają targowiska. Z całą pewnością taka oferta wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i będą mogli razem z całymi rodzinami zaopatrywać się w świeże owoce i warzywa prosto od rolnika.

Wbrew pozorom takie targi przyciągają nie tylko starsze osoby, ale także wielu młodszych, którzy nie do końca ufają świeżości oferowanej w sklepach stacjonarnych. Wolą produkty zakupione bezpośrednio od dostawcy i nie możemy dziwić się ich przekonaniom. Wybór produktów na takich targach zazwyczaj jest ogromny. Możemy znaleźć tam mnóstwo ciekawych artykułów. Ciekawym dodatkiem jest również to, że handlarze i kupujący zawsze mogą się nieco potargować i ustalić różne ceny na hurtowy zakup. Do takiej opcji z całą pewnością nie dojdzie w sklepach stacjonarnych. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami dotyczącymi handlu oferowanego przez rolników https://ehajnowka.pl/2022/04/13/nowe-zasady-dotyczace-handlu-prowadzonego-przez-rolnikow/.

Warzywa i owoce, które niedawno zostały przywiezione prosto z sadu

Zdrowe i świadomie zakupy to coś, czego możemy doświadczyć za pośrednictwem takich targów. Czasami możemy też natrafić na niezwykle interesujące oferty, które pozwolą nam zakupić różnorodne zdrowe artykuły o wiele taniej. W Gorzowie plan polega na tym, aby rolnicy mogli oferować swoje producenty bezpośrednio mieszkańcom, dzięki czemu spełnią swoje zapotrzebowanie handlowe bez konieczności operowania poprzez pośrednika. Klienci skorzystają na tym, ponieważ im więcej takich targów na świeżym powietrzu powstanie, tym więcej sposobności na to, aby kupić zdrową i świeżą żywność wyhodowaną w naturalny sposób przez okolicznego rolnika.

Warto pamiętać również o tym, że takie targi to nie tylko owoce i warzywa, gdyż możemy tam znaleźć także mięso i nabiał sprzedawane w różnej formie. Świeżości nie zabraknie zatem także w innych kategoriach produktów spożywczych. Na takich targach oprócz zieleniny kupimy też świeże mięso na obiad, masło wiejskie, jajka i inny nabiał. Niektórzy chętnie sprzedają też swoje domowe przetwory. Syropy i konfitury bez konserwantów to coś, co możemy spożywać bez obaw o nasze zdrowie.