Kolizja dwóch samochodów marki Audi koło Gorzowa. Jeden z pojazdów wylądował w rowie.

Kolizja dwóch samochodów marki Audi koło Gorzowa. Jeden z pojazdów wylądował w rowie.

W małej wsi Lipki Wielkie, położonej niedaleko Gorzowa, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych marki Audi. Zderzenie tych dwóch pojazdów spowodowało, że jeden z nich znalazł się w rowie. Najbardziej ucierpiała w tym zdarzeniu młoda dziewczyna, która liczy dopiero czternaście lat.

Niezapomniany i pełen niespodzianek wieczór rozpoczął się 20 maja. Precyzyjnie o godzinie 20:29 do dyżurnego pracownika Straży Pożarnej w Gorzowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce na terenie Lipków Wielkich. Na miejsce natychmiast skierowane były odpowiednie służby ratunkowe. Dwa zastępy straży pożarnej, jednostki policji oraz pogotowie ruszyły na pomoc poszkodowanym.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do kolizji dwóch samochodów marki Audi. Siła uderzenia sprawiła, że jeden z samochodów uderzył w znak drogowy, a drugi wjechał bezpośrednio do rowu. Jak informuje Karol Brzozowski, oficer prasowy Straży Pożarnej w Gorzowie, najbardziej poszkodowaną osobą okazała się być czternastoletnia dziewczyna. Uraz, jaki doznała, wynikał z nacisku pasów bezpieczeństwa podczas zderzenia.