Gorzowski ekshibicjonista powraca: Kolejny incydent na ścieżce wzdłuż działek

Gorzowski ekshibicjonista powraca: Kolejny incydent na ścieżce wzdłuż działek

W okolicach Gorzowa, na prowadzącej do Wojcieszyc polnej ścieżce, mieszczącej się w pobliżu działek przy ulicy Szarych Szeregów, napotkano mężczyznę odsłaniającego swoje ciało i masturbującego się. Co niepokojące, to nie pierwszy raz, gdy dochodzi do takiego zdarzenia w tym rejonie.

Przez ostatnie lata, mężczyźni wystawiający swoje nagie ciała na widok kobiet stali się niestety stałym elementem krajobrazu cmentarza komunalnego przy ulicy Żwirowej w Gorzowie. Podobne sytuacje miały miejsce również w parku Kopernika. W poprzednim roku, mężczyzna w stanie półnagości został zauważony także na terenie działek ROD Stilon przy ulicy Szarych Szeregów oraz na polnej drodze prowadzącej od Gorzowa do Wojcieszyc, znajdującej się za ogródkami działkowymi.

Ekshibicjonista nawiedza okolice Gorzowa i działek ROD Stilon

Informacje z wtorku, 13 lutego pokazują, iż mężczyzna ten powrócił na polną drogę za działkami ROD Stilon. O tym, że ekshibicjonista wrócił, ostrzega jedna z gorzowianek, która nieszczęśliwie spotkała go na swojej drodze.

– W krzakach na polu położonym pomiędzy działkami ROD Stilon a Wojcieszycami kryje się perwers. Nagle wyskakuje z krzaków i zaczyna się masturbować! Proszę uważać na siebie. Zgłosiłam już sprawę na policję – informuje gorzowianka.

Skontaktowaliśmy się z Komendą Miejską Policji w Gorzowie, aby uzyskać ich komentarz na ten temat. Ewelina Banaszek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, potwierdziła otrzymanie zgłoszenia. – Dyżurny otrzymał wiadomość we wtorek, 13 lutego, iż za ogródkami działkowymi pojawił się mężczyzna masturbujący się. Na miejsce został natychmiastowo skierowany patrol policyjny, ale niestety nie udało się namierzyć sprawcy – komentuje Banaszek.