Gorzów: nieszczęśliwy wypadek na rondzie Piłsudskiego

Gorzów: nieszczęśliwy wypadek na rondzie Piłsudskiego

Na rondzie Piłsudskiego w Gorzowie, 11-letni rowerzysta został potrącony przez pojazd osobowy marki Peugeot. Miejsce zdarzenia stanowiło przejazd rowerowy, po którym poruszał się młody cyklista. Po zdarzeniu chłopiec wymagał natychmiastowej pomocy medycznej i został natychmiast przekazany pod opiekę służb ratowniczych, które później przewiozły go do szpitala w celu dalszej diagnostyki.

Wypadek zdarzył się w poniedziałek 25 września około godziny 13.45. Na miejscu zdarzenia pojawiły się zarówno służby ratownicze, jak i policja, która podjęła czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich szczegółów tego tragicznego incydentu. Kierowca samochodu marki Peugeot brał udział w zdarzeniu – jechał ulicą Piłsudskiego od skrzyżowania z ulicą Czereśniową i kierował się w stronę ronda Piłsudskiego. Bezpośrednio przed rondem doszło do kolizji z 11-latkiem, który poruszał się po przejeździe rowerowym.

Zgodnie z informacjami udzielonymi przez Grzegorza Jaroszewicza, rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, 11-letni chłopiec został potrącony na przejeździe rowerowym. Dziecko zostało przewiezione do szpitala celem przeprowadzenia badań. Obecnie na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.