Gdzie Gorzowianie spędzali walentynki?

Gdzie Gorzowianie spędzali walentynki?

W Walentynki, we wtorek 14 lutego, kontynuowana była akcja „Zakochaj się w Gorzowie”, w ramach której w Parku Róż pojawia się wielkie serce i nazwa miasta. Ten park znany jest jako najbardziej romantyczne miejsce w Gorzowie, wybrane przez mieszkańców w świetle tego wyjątkowego święta. Mieszkańcy, nie tylko pary, mają szansę zrobić sobie piękne zdjęcie z sercem i nazwą miasta w tle.
Impreza rozpocznie się o 2 po południu, a zakończy o 5 wieczorem. W jej ramach przewidziano balony z helem i słodkie ciasta. Urzędnicy z wydziału promocji informacji urzędu miasta zapraszają wszystkich do przyjścia do parku – samego lub z bliską osobą/przyjacielem.

Od 2018 roku trwa wydarzenie „Zakochaj się w Gorzowie”. Pięć lat temu uczestnicy mogli wyrazić, co podziwiają w Gorzowie, pisząc na dużym sercu. W kolejnym roku ruszyła ogólnomiejska gra walentynkowa. W 2020 roku mieszkańcy miasta uformowali kształt serca na Starym Rynku. W roku poprzedzającym mieszkańcy mieli okazję posłuchać pięknych utworów operowych i zrobić sobie zdjęcie w ramce w kształcie serca.