Fontanna w Gorzowie Wielkopolskim leje nie tylko wodę

Fontanna w Gorzowie Wielkopolskim leje nie tylko wodę

Z najnowszych informacji wynika, że po przeprowadzeniu kilku napraw w Parku Róż, fontanna powróciła do działania. Teraz leje nie tylko wodę, ale także świeci. Teraz możemy obserwować piękne widoki podczas spaceru po tej okolicy. Fontanna w różanym zakątku parku jest prawdziwym orzeźwieniem, na którym możemy zawiesić nasze oko. Wiele osób uważa, że pod względem estetycznym fontanna w parku może być prawdziwym hitem, który przyciągnie spacerowiczów doceniających okoliczny wygląd. Pomimo tego, że nie mamy jeszcze upałów, podobno już gromadzi się wokół niej sporo ludzi spacerujących po parku.

Fontanna jest podświetlana za pośrednictwem tak zwanego systemu świetlnego RGB. Kolory zmieniają się na różne barwy podczas działania fontanny. Pojawia się tam różowy, biały, fioletowy i czerwony. Taka paleta barw przyciąga wzrok osób spacerujących po okolicy. Ludzie mówią, że światełka doskonale widać nawet w biały dzień, co robi wrażenie ze względu na wspaniałą estetykę w okolicy. Mimo wszystko, jak nie trudno na to wpaść, efekt jest najlepiej zauważalny po zachodzie słońca. Dlatego fontanna będzie szczególnie pięknym dopełnieniem estetycznym wieczorami i nocą.

Również na Placu Stefana znajdującym się w Szczecinie pojawiła się fontanna, która dopełnia estetykę okolicy https://szczecinianin.pl/2022/03/plac-stefana-batorego-z-nowa-fontanna-i-alejkami/.

Ostatnio mieszkańcy Gorzowa mierzą się z nieprzyjemnym zapachem – skąd się on bierze?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami smród uprzykrza życie wielu mieszkańców Gorzowa. Od kilku dni zwracają uwagę na to, że w mieście pachnie niezwykle nieprzyjemnie. Jednak z jakiego powodu pojawiają się tam trudne do wytrzymania zapachy? Odór ten nasila się szczególnie późnym popołudniem. Wszystko ze względu na to, że rolnicy rozpoczęli okres nawożenia gleby. To naturalne, że muszą towarzyszyć temu nieprzyjemne zapachy. Niestety złożyło się tak, że uprzykrzają życia wielu mieszkańców. Niektóre osoby mówią, że muszą zamykać okna w domach, ponieważ wiatr niesie nieprzyjemny odór nawozu.

Czasami nie pomagają nawet odświeżacze powietrza, ponieważ zapach okazuje się zbyt intensywny. Organiczne nawozy, które są rozsypywane na polach w Gorzowie Wielkopolskim, zostały stworzone z odchodów zwierząt. Dlatego też po mieście niesie się mnóstwo nieprzyjemnego zapachu. Nawożenie obornikiem jest zgodne z prawem. Dlatego też nie można wyciągnąć żadnych konsekwencji. O tej porze roku dla rolników rozsypywanie obornika na glebie jest naturalnym procesem.