W Gorzowie ma powstać nowy ogromny park handlowy

W Gorzowie ma powstać nowy ogromny park handlowy

W Gorzowie ma powstać największy park handlowy, który będzie jedynym takim budynkiem w całym regionie. Od teraz wiemy, gdzie będziemy mogli chodzić na cotygodniowe zakupy. Znajdziemy tam zarówno drogerie, jak i sklepy spożywcze. Okazuje się, że będzie to jedyne centrum handlowe w okolicy, a zarazem stanie się jednym z największych takich budynków handlowych w całym regionie. Galeria będzie miała wymowną nazwę Gorzów Power Center.

Do podobnej inwestycji dojdzie także w Andrychowie, gdzie powstaje nowa galeria handlowa https://eandrychow.pl/2021/11/nowa-galeria-handlowa-w-andrychowie/.

Z najnowszych informacji dowiadujemy się, że wkrótce ruszą prace związane z budową galerii handlowej w Gorzowie. Obiekt zostanie usytuowana między ulicą Jedwabniczą i Walczaka. Na początku miało w tym miejscu powstać centrum handlowe SHOPP City. Mimo wszystko zapowiadano od dawna przez miasto, budowa ostatecznie się nie rozpoczęła. Plany zostały całkowicie zmienione i czekamy teraz na rozpoczęcie budowy zupełnie nowego projektu budynku.

Jak się okazało poprzedni inwestor miał problem z realizacją swojej inwestycji

Powstały liczne plany dotyczące budowy poprzedniej galerii, jednak z naszych informacji wynika, że taka budowa nawet się nie rozpoczęła. Inwestor napotkał liczne kłopoty z realizacją inwestycji, dlatego też miasto znalazło zupełnie nowy podmiot, który stworzy inną galerię handlową. Będzie ona największym takim obiektem w całym regionie. Warto również wziąć pod uwagę to, że wcześniej w Gorzowie nie było żadnej galerii handlowej. Poprzedni inwestor nawalił nie pierwszy raz. Nie rozpoczął budowy również kilku innych swoich inwestycji.

Dlatego też uważamy, że podjęcie współpracy z zupełnie inną firmą, która rozpocznie budowę innego obiektu, było dobrym pomysłem. Już teraz wiemy, że gorzowski projekt przyciągnął ogromne ilości marek obuwniczych, z ubraniami, a także sklepów spożywczy, które będą zainteresowane otwarciem swoich placówek w nowym budynku. Inwestorzy zwracają uwagę na to, że centrum handlowe w tak atrakcyjnym miejscu może przyciągnąć sklepom ogromne ilości nowych klientów. To dla nich fantastyczna okazja, aby postawić kolejny sklep w Gorzowie.