Firma PUMPIT z Wrocławia wybrana do budowy Dirt Parku w parku Zacisze

Firma PUMPIT z Wrocławia wybrana do budowy Dirt Parku w parku Zacisze

Do realizacji projektu Dirt Parku, który ma powstać w gorzowskim parku Zacisze, została wybrana firma PUMPIT z Wrocławia. Wygrała ona konkurs przetargowy, a wartość tej inwestycji wyniesie blisko pół miliona złotych.

Decyzja o wyborze oferty firmy PUMPIT została podjęta na podstawie spełnienia przez nią wszystkich wymaganych warunków. Nie wystąpiły żadne przesłanki do jej wykluczenia, a jej oferta jest prawidłowa i nie podlegała odrzuceniu. Wynika to również z faktu, że spełniła ona wszystkie wymogi określone w specyfikacji warunków zamówienia.

Plan budowy Dirt Parku był inicjatywą mieszkańców Gorzowa, zgłoszoną w ramach Budżetu Obywatelskiego. Celem stworzenia tego obiektu jest zapewnienie miłośnikom rowerowych trików specjalnego toru, na którym będą mogli doskonalić swoje umiejętności i sprawność.

Dirt Park zostanie zlokalizowany w południowo-zachodniej części parku Zacisze i będzie składał się z górki startowej oraz trzech torów o różnym stopniu trudności – hopki, pump-track i quarter. Dodatkowo, przewidziane jest utworzenie czwartego toru, przeznaczonego do jazdy powrotnej. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji wiatę parkową i ławki.

Podpisanie umowy z firmą PUMPIT będzie możliwe po dopełnieniu wszystkich formalności związanych z realizacją inwestycji.