Cudem uniknięto tragedii na przejściu dla pieszych w Gorzowie Wielkopolskim

Cudem uniknięto tragedii na przejściu dla pieszych w Gorzowie Wielkopolskim

Niedaleko doszło do straszliwej tragedii w Gorzowie Wielkopolskim, kiedy to kierująca samochodem marki Porsche kobieta o mały włos nie potrąciła dziecka przechodzącego przez pasy. Jedne z osób obecnych na miejscu zdarzenia nagrało całe zajście, a filmik wywołuje dreszcze. Sprawę bada teraz policja.

Jak donosi portal Gorzowianin, przerażające wydarzenie miało miejsce w poniedziałek, 9 października o godzinie 7 rano na ulicy Piłsudskiego w Gorzowie Wielkopolskim, przy przejściu dla pieszych. Informacje o tym przekazał jeden z czytelników.

Zatrważający incydent został opisany przez tego czytelnika jako sytuacja, w której „dziecko było o krok od zderzenia z pędzącym Porsche prowadzonym przez kobietę”. Mężczyzna ten podzielił się też niesamowicie przerażającym nagraniem całego zdarzenia.

Film pokazuje, jak pojazdy poruszające się lewym pasem jazdy w kierunku skrzyżowania z ulicą Czereśniową zatrzymują się przed przejściem dla pieszych, umożliwiając dziecku przejście przez jezdnię. Kiedy sylwetka malucha z plecakiem znika za pojazdami, na prawym pasie ruchu pojawia się pędzące Porsche.

Ostatnie momenty nagrania pokazują, jak samochód zaczyna nagle hamować i skręca gwałtownie w prawo. W tym samym czasie, zza zatrzymanych pojazdów wyłania się dziecko. Możemy się tylko domyślać, iż dzięki obecności ducha maluch zdołał się w porę zatrzymać na pasach. Tragiczne zdarzenie było na tyle blisko, że można powiedzieć, iż dosłownie o włos uniknęło tragedii!