Awaria na ulicy Podmiejskiej: zderzenie dwóch samochodów skończyło się mandatem

Awaria na ulicy Podmiejskiej: zderzenie dwóch samochodów skończyło się mandatem

W miniony wtorek na ulicy Podmiejskiej doszło do incydentu drogowego. Kobieta prowadząca Skodę straciła panowanie nad pojazdem, co zaowocowało kolizją z Dacią. W rezultacie tego zdarzenia, Dacia została odepchnięta w prawą stronę, po czym uderzyła w murek i słup. Na skutek niefortunnego manewru, kierująca Skodą otrzymała mandat w wysokości 1100 zł oraz punkty karne.

Dzień później, dokładnie o 15:29, 19 czerwca, oficer dyżurny gorzowskiej jednostki straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wcześniej wspomnianym wypadku na ulicy Podmiejskiej w Gorzowie. Do miejsca zdarzenia skierowano jeden zastęp straży pożarnej, a także funkcjonariuszy policji.

Zidentyfikowane okoliczności wydarzenia wskazywały, że kolizja miała miejsce na pasie ulicy Podmiejskiej, prowadzącym od ronda Solidarności do ronda Santockiego. Ostateczne ustalenia wykazały, że doszło do stłuczki między Skodą a Dacią. Kierująca Skodą straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w Dacię, która z kolei uderzyła w murek i słup. Za to niebezpieczne zachowanie kierująca Skodą ukarana została mandatem w wysokości 1100 zł oraz punktami karnymi – informuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na szczęście, podczas zdarzenia nikogo nie było na chodniku, dzięki czemu uniknęliśmy tragedii. Kierowcy przejeżdżający ulicą Podmiejską w kierunku ronda Santockiego muszą jednak przygotować się na problemy i zwężenie drogi do jednego pasa ruchu w miejscu zdarzenia.