24-letni mężczyzna w Gorzowie Wielkopolskim niszczył zaparkowane samochody

24-letni mężczyzna w Gorzowie Wielkopolskim niszczył zaparkowane samochody

Mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego w wieku 24 lat wpadł w niewytłumaczalną furię, którą skierował na zaparkowane przy ulicy Pionierów pojazdy. W jego zasięgu znalazły się dwa samochody: Nissan i Mini Cooper. Co skłoniło go do takiego zachowania pozostaje nieznane, a samo działanie pozbawione było jakiejkolwiek logiki.

Nieznany z imienia i nazwiska agresor skierował swoje niekontrolowane emocje na lusterka obu samochodów. Po odrzuceniu luster, rozrzucał je wokół samochodów. To jednak nie był koniec jego destrukcji. Na każdym z aut postanowił wejść na dach, po czym zaczął po nim skakać, tym samym powodując znaczne uszkodzenia karoserii obu pojazdów.

Zaskakujące jest to, że mężczyzna postanowił pochwalić się swoją siłą, napinając mięśnie na dachu Mini Coopera, niczym zawodnik kulturystyki na scenie. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez jednego z mieszkańców pobliskiego bloku, który równocześnie powiadomił policję o incydencie.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, natychmiast przeprowadzili badanie alkomatem na 24-latku. Wynik pokazał obecność ponad dwóch promili alkoholu w jego organizmie, co doprowadziło do przewiezienia go do lokalnej komendy policji – jak poinformował rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim, komisarz Grzegorz Jaroszewicz.

Policja zabezpieczyła miejsce zniszczeń i przeprowadziła oględziny uszkodzonych pojazdów. Przednia szyba Nissana była pęknięta, a oba pojazdy miały uszkodzoną karoserię i oderwane lusterka. Obecnie straty są szacowane przez właścicieli aut.

Agresorowi teraz grozi surowa kara – nawet do pięciu lat pozbawienia wolności za zniszczenie mienia według polskiego prawa.