23-letnia pizzeria O.K. z ulicy Warszawskiej kończy działalność, a jej miejsce zajmie Burger King

23-letnia pizzeria O.K. z ulicy Warszawskiej kończy działalność, a jej miejsce zajmie Burger King

Restauracja o nazwie O.K., znana w mieście z serwowania pysznej pizzy, ogłosiła, że po 23 latach działalności na ulicy Warszawskiej zamyka swoje drzwi. Lokal, który stał się ikoną wśród miłośników włoskiego jedzenia, będzie otwarty do 10 września. Potem lokal przejmie popularna sieć burgerów, Burger King.

Od pewnego czasu krążyły plotki o ewentualnym zamknięciu pizzerii O.K. na ulicy Warszawskiej. Niestety te spekulacje okazały się prawdziwe, kiedy właściciele tej uznanej restauracji oficjalnie potwierdzili koniec działalności tego miejsca. Sieć Circle K, która jest właścicielem budynku, ma zupełnie inne plany. W miejscu gdzie dotychczas znajdowała się pizzeria O.K., powstanie filia Burger King.

W emocjonalnym oświadczeniu właściciele pizzerii napisali: „Chcielibyśmy was powiadomić z lekkim żalem, że po kwarcie wieku pełnym niezapomnianych smaków, uśmiechów i chwil spędzonych razem, nasza pizzeria O.K. na ulicy Warszawskiej przestaje istnieć od dnia 10 września. To niezwykle ważne wydarzenie dla nas, moment pełen refleksji i wdzięczności za lata spędzone w waszym towarzystwie. Byliście dla nas inspiracją, a wasza lojalność motywowała nas do ciągłego doskonalenia się. Bez was byśmy nie istnieli. Dzięki waszym zamówieniom i uśmiechom, które prezentowaliście podczas odbierania ulubionych potraw, pizzeria O.K. na ulicy Warszawskiej przez te wszystkie lata była pełna życia. Czekamy na was codziennie do niedzieli 10 września włącznie w godzinach 12-22”.

Jednak zamknięcie lokalu na ulicy Warszawskiej nie oznacza końca działalności pizzerii O.K. w Gorzowie. Właściciele posiadają jeszcze dwa inne lokale w tym mieście, jeden na ulicy Górczyńskiej w Panoramie i drugi na ulicy Komisji Edukacji Narodowej.