Wypadek trzech samochodów w Gorzowie: Toyota, Renault i Mercedes zderzyły się, dwa osoby poszkodowane

Wypadek trzech samochodów w Gorzowie: Toyota, Renault i Mercedes zderzyły się, dwa osoby poszkodowane

Ulica Włodzimierza Witosa w Gorzowie stała się miejscem zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły trzy samochody osobowe. Auta marki Toyota, Renault oraz Mercedes zderzyły się tam, co skutkowało kontuzjami dwóch osób. Po tym incydencie ruch drogowy na tej ulicy został zahamowany ze względu na blokadę na miejscu wypadku.

Informacja o zdarzeniu dotarła do dyżurnego gorzowskiej straży pożarnej 4 lipca, w czwartek. Zgłoszenie dotyczyło wypadku, który miał miejsce na ulicy Witosa, w pobliżu Kupca Gorzowskiego. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano dwie jednostki strażackie, patrol policji oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego.

Zgłoszenie potwierdził oficer prasowy straży pożarnej w Gorzowie, Karol Brzozowski. Jak poinformował, doszło tam do kolizji trzech pojazdów osobowych. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia dwie osoby odniosły obrażenia.

Nieopodal skrzyżowania ulic Witosa i Grabskiego miało miejsce to nieszczęsne zderzenie – toyoty, renault i mercedesa. Policjanci są na miejscu i starają się wyjaśnić wszystkie szczegóły dotyczące tego incydentu. Droga w okolicy miejsca wypadku jest obecnie nieprzejezdna.