W Gorzowie pijany kierowca audi spowodował kolizję z volkswagenem

W Gorzowie pijany kierowca audi spowodował kolizję z volkswagenem

Na Podmiejskiej ulicy w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe – audi i volkswagen. Jak się później potwierdziło, osoba za kierownicą audi była pod silnym wpływem alkoholu, mając w swoim organizmie aż 2,5 promila.

Informację o zdarzeniu otrzymał dyżurny gorzowskiej straży pożarnej w niedzielę, 17 grudnia, dokładnie o godzinie 11:15. Bez zwłoki na miejsce zostały skierowane dwie jednostki straży pożarnej razem z patrolem policji.

Na miejscu zdarzenia doszło do kolizji dwóch pojazdów – audi oraz volkswagena. Okazało się, że mężczyzna kierujący audi jest pod wpływem alkoholu. Obecnie na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy starają się ustalić wszelkie szczegóły związane z tym zdarzeniem.

Kierujący pojazdem marki audi miał we krwi znaczne stężenie alkoholu, wynoszące aż 2,5 promila. Na miejscu trwają prace policji. W wyniku tego incydentu poszkodowany został pasażer volkswagena. Został on natychmiast przewieziony do szpitala – informuje Maciej Kimet, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Komendy Policji w Gorzowie.