W Gorzowie doszło do kolizji trzech pojazdów, sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia

W Gorzowie doszło do kolizji trzech pojazdów, sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia

Na ulicy Szczecińskiej w Gorzowie Wielkopolskim wydarzył się wypadek drogowy, w którym uczestniczyły samochody marek Audi, Chevrolet i Peugeot. Sprawcą kolizji był kierowca Audi, który po spowodowaniu stłuczki, opuścił miejsce zdarzenia, nie czekając na przybycie służb. Jego tablica rejestracyjna pozostała na miejscu wypadku, co ułatwi policji identyfikację sprawcy.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 23 lutego. O godzinie 2.14 dyżurny straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim otrzymał informację o wypadku na ulicy Szczecińskiej. Na miejsce natychmiast skierowano jeden zastęp straży oraz funkcjonariuszy policji.

Według zgromadzonych informacji, samochód marki Audi najpierw zderzył się tyłem z jadącym przed nim Chevroletem, który w efekcie uderzenia wpadł na drzewo. Następnie Audi niespodziewanie zahaczyło o prawidłowo poruszający się Peugeot.

Oskar Stroński, reprezentant zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, podał, że kierujący Audi po zderzeniu z Chevroletem stracił panowanie nad pojazdem i wtargnął na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w Peugeota. Po zdarzeniu opuścił rozbite auto, pozostawiając jedynie tablicę rejestracyjną.

Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości sprawcy. Choć pasażerowie Chevroleta i Peugeota przeszli duże stresy, na szczęście nie doznali oni poważnych obrażeń.

Ta sytuacja nie jest odosobniona w Gorzowie Wielkopolskim. W ostatnim czasie doszło tam do kilku podobnych zdarzeń, kiedy sprawca kolizji uciekał z miejsca wypadku.