Tragiczny wypadek samochodowy blisko Gorzowa na drodze krajowej nr 22 – śmiertelna ofiara i ranni

Tragiczny wypadek samochodowy blisko Gorzowa na drodze krajowej nr 22 – śmiertelna ofiara i ranni

Blisko Kiełpina, na trasie drogi krajowej numer 22, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Kierowca pojazdu, z nieustalonych jeszcze powodów, stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. W wyniku tego nieszczęśliwego incydentu na miejscu zginęła jedna z pasażerek samochodu. Inny pasażer został ranny, natomiast stan kierowcy nie budził większych obaw.

Niedziela, 17 grudnia, godzina 13:26 – to moment, w którym dyżurny jednostki straży pożarnej w Gorzowie otrzymał alarmujące zgłoszenie o wypadku na trasie nr 22. Natychmiast do miejsca zdarzenia skierowane zostały dwa zespoły straży pożarnej, jak również służby policji i medyczne pogotowie ratunkowe.

– Kierowca peugeota zmierzał w stronę Gorzowa. Z nieznanych powodów stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Wskutek tego zdarzenia życie straciła jedna z pasażerek. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się jej uratować. Drugi pasażer odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala. Kierowca, choć był trzeźwy, nie doznał poważniejszych obrażeń – relacjonuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W miejscu wypadku droga krajowa nr 22 jest całkowicie zablokowana. Policja pod nadzorem prokuratury kontynuuje swoje działania na miejscu zdarzenia.