Tragiczny incydent w Gorzowie: śmiertelne potrącenie na stacji paliw

Tragiczny incydent w Gorzowie: śmiertelne potrącenie na stacji paliw

W Gorzowie Wielkopolskim doszło do straszliwego zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem ciężarowym, podczas próby wykonania manewru cofania, potrącił przechodzącą obok kobietę. Niestety, nie udało się jej uratować – zmarła na miejscu.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu zostało przekazane do straży pożarnej w piątkowy wieczór, dokładnie około godziny 18:50 – donosi serwis informacyjny Gorzowianin. Wypadek miał miejsce na terenie parkingu przy stacji paliw, usytuowanej przy ulicy Myśliborskiej w Gorzowie.

Służby ratownicze natychmiast zostały skierowane na miejsce tragedii. W skład tych sił wchodziły dwa zastępy straży pożarnej, a także patrole policji i ekipa pogotowia ratunkowego.

Ze zgromadzonych na miejscu relacji świadków wynika, że kierujący samochodem ciężarowym nie dostrzegł pieszej podczas wykonywania manewru. Z powodu stanu zwłok kobiety, trudno było określić jej wiek – czytamy na portalu.

Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, potwierdził te smutne informacje w rozmowie z serwisem informacyjnym. Zaznaczył, że na miejscu pracowało wielu policjantów, którzy starali się wyjaśnić szczegółowe okoliczności zaistniałego wypadku.