Tragiczne zdarzenie na drodze w Województwie Lubuskim

Tragiczne zdarzenie na drodze w Województwie Lubuskim

Pobliskie tereny Gorzowa, a dokładnie wieś Baczyn, stały się miejsce potrącenia na drodze. Incydent miał miejsce, gdy osoba kierująca pojazdem marki Opel nieprawidłowo wykonała manewr skrętu w lewo, naruszając tym samym zasady ruchu drogowego i doprowadzając do kolizji z nadjeżdżającym BMW. Po pierwotnym uderzeniu, samochód BMW przekazał siłę uderzenia na kolejny pojazd – Seat.

Tego dnia, w sobotę 21 października, około godziny 13, doszło do tragicznego incydentu na drodze wojewódzkiej o numerze 130. Scenę zdarzenia odwiedziły służby ratunkowe – policja oraz pogotowie ratunkowe, które zostały wezwane do trzech uszkodzonych pojazdów – Opla, BMW i Seata.

Zgromadzone informacje początkowe podkreślają, że kierowca Opla poruszał się w kierunku miejscowości Wysoka, planując skręcić w lewo na parking przylegający do sklepu Dino. Jednakże w trakcie skrętu, kierujący Oplem nie ustąpił pierwszeństwa, co doprowadziło do zderzenia z prawidłowo poruszającym się BMW, które jechało w kierunku Gorzowa. W rezultacie uderzenia, BMW przekazało siłę uderzenia na wyjeżdżający z parkingu Seat.

Pasażerka Opla została poszkodowana w tym zdarzeniu. Prawdopodobne złamania sprawiły, że musiała zostać przewieziona do szpitala w Gorzowie przez służby ratunkowe. Na miejscu pozostają policjanci, którzy starają się wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.