Sytuacja na drodze: Zderzenie z słupem na ulicy Wylotowej

Sytuacja na drodze: Zderzenie z słupem na ulicy Wylotowej

Na ulicy Wylotowej w Gorzowie doszło do niecodziennego wypadku drogowego. Kierowca samochodu marki BMW nie utrzymał kontroli nad pojazdem i uderzył w słup. Mimo zaistniałej sytuacji, nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Przybyłe na miejsce zdarzenia służby ratownicze, w tym policja i straż pożarna, podjęły wszelkie konieczne kroki.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu dnia 22 października o godzinie 19:29. Do dyspozycji natychmiast wysłane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz ekipa policji.

Po dotarciu na miejsce wypadku, okazało się, że prowadzący pojazd marki BMW stracił panowanie nad autem i uderzył w słup przydrożny. Na szczęście, mimo dramatycznych wydarzeń, nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Miejsce zdarzenia jest obecnie badane przez funkcjonariuszy policji, którzy starają się ustalić szczegółowe okoliczności tego incydentu. Według relacji kierowcy BMW, do wypadku doszło przez winę innego uczestnika ruchu drogowego, który wymusił pierwszeństwo i następnie opuścił miejsce zdarzenia.

Jak pokazuje ten incydent, warunki na drogach w Gorzowie i okolicach nie są idealne, zwłaszcza w niedzielne wieczory. Ponura, gęsta mgła ogranicza widoczność do odległości zaledwie 50-100 metrów. W takich warunkach apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zdejmowanie nogi z pedału gazu i dostosowywanie prędkości do panujących warunków na drodze.