Stań się świętym Mikołajem dla bezdomnych psiaków w Gorzowie – dołącz do akcji Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Azyl

Stań się świętym Mikołajem dla bezdomnych psiaków w Gorzowie – dołącz do akcji Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Azyl

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Azyl, po raz siódmy z rzędu, inicjuje akcję o nazwie „Świąteczna paczka dla schroniaczka”, skierowaną do mieszkańców Gorzowa. To zachęta dla każdego, kto chciałby przybrać rolę świętego Mikołaja i obdarować jedno z bezdomnych zwierząt w schronisku miłościwym prezentem. Zbiórka darów będzie trwać aż do piątku 15 grudnia.

Schronisko dla bezdomnych psów „Azorki” w Gorzowie jest miejscem, gdzie podopieczni czekają na swojego Mikołaja. Jest to możliwe dzięki Stowarzyszeniu Pomocy Zwierzętom „Azyl”, które odpowiada za prowadzenie ośrodka i po raz kolejny organizuje akcję „Świąteczna paczka dla schroniaczka”. Wszystkie dotychczasowe edycje tej inicjatywy były niewątpliwym sukcesem, przynosząc radość psiakom, które zostały obdarowane mnóstwem prezentów.

Stowarzyszenie „Azyl” ma nadzieję, że również w tym roku serca ludzi okażą się niezwykle hojne dla bezdomnych zwierząt. W ubiegłym roku, dzięki wielkoduszności ludzi, liczba przekazanych paczek przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Wszystkie psiaki zostały obdarowane wspaniałymi prezentami, co sprawiło im ogromną radość i przyniosło wiele satysfakcji pracownikom schroniska.

Podczas akcji „Świąteczna paczka dla schroniaczka”, codziennie publikowane są listy do świętego Mikołaja, pisane z perspektywy podopiecznych schroniska. Na listach znajduje się informacja o tym, co najlepiej umieścić w paczce i czego dany pies potrzebuje najbardziej. Jeśli zdecydujesz się stać Mikołajem dla tego psiaka, prosimy o powiadomienie o tym pod postem z listem – mówi zarządca schroniska.

Na każdej z przygotowanych paczek powinno znaleźć się imię i numer ID psiaka, co ułatwi wolontariuszom rozdanie prezentów. Prezenty można dostarczyć do wyznaczonych punktów zbiórek lub bezpośrednio do schroniska, które mieści się przy ulicy Fabrycznej 97 w Gorzowie.

Zbiórka darów potrwa do piątku 15 grudnia, natomiast w niedzielę 17 grudnia wszystkie pieski poczują magię świąt, otrzymując swoje paczuszki.