Sezon łyżwiarski rozpoczęty: Lodowisko Słowianka otwarte dla miłośników sportów zimowych

Sezon łyżwiarski rozpoczęty: Lodowisko Słowianka otwarte dla miłośników sportów zimowych

Pasjonaci jazdy na łyżwach od dzisiaj mogą rozwijać swoje hobby na lodowisku Słowianka. O godzinie 10:00 rano tego miejsca dokonano oficjalnego otwarcia dla szerokiej publiczności, co stanowi pierwszą okazję w obecnym sezonie do doświadczenia orzeźwiającego uczucia ślizgania się po lodowej powierzchni.

Dziś lodowisko Słowianka zapoczątkowało swój sezon, otwierając drzwi dla entuzjastów o godzinie 10:00 i będzie dostępne do późnych godzin wieczornych, aż do 21:00. W dalszym ciągu harmonogram funkcjonowania tego miejsca na dni powszednie, od poniedziałku do czwartku, przewiduje czas otwarcia od 12:00 do 20:00. Natomiast w weekendy – piątki, soboty i niedziele, lodowisko będzie otwarte od 10:00 do 21:00.

Kolejnym punktem programu, który z pewnością przyciągnie tłumy, jest planowane na jutro, 18 listopada, wydarzenie pod nazwą Dyskoteka na lodzie. Miejsce to stanie się areną dla imprezy inaugurującej sezon łyżwiarski, która odbędzie się między godzinami 17:00 a 20:00.

Adeptów zimowych rozrywek czeka wieczór pełen energii na rytm najpopularniejszych przebojów muzycznych. Organizatorzy przewidzieli również szereg interaktywnych gier i zabaw na lodzie, jak również konkursy z cennymi nagrodami. Zostało również zapowiedziane, że uczestnictwo w dyskotece nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, lecz jest możliwe w ramach zakupionego biletu wstępu na lodowisko.