Przedszkolaki z Gorzowa Wlkp. odkrywają radość w IV Ogólnopolskim Tygodniu Szczęścia w Szkole i Przedszkolu

Przedszkolaki z Gorzowa Wlkp. odkrywają radość w IV Ogólnopolskim Tygodniu Szczęścia w Szkole i Przedszkolu

Pod patronatem Miejskiego Przedszkola nr 7 z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, odbywa się IV Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole i Przedszkolu. Jest to doskonała możliwość do rozmów na temat emocji oraz szansa na umocnienie tych pozytywnych.

20 września najmłodsi mieszkańcy miasta mieli okazję zgłębić pojęcie radości płynącej ze sportu i endorfin wydzielanych podczas aktywności fizycznej. W czasie tego dnia dzieci biegały, tańczyły i nade wszystko świetnie się bawiły, co skutkowało szerokim uśmiechem na ich twarzach.

W Miejskim Przedszkolu nr 7 realizowany jest przez cały rok pewien specjalny program, w ramach którego dzieci mają możliwość zapoznać się z różnymi rodzajami emocji, nazywać je i uczyć radzenia sobie z nimi. Dzieci uczą się również jak ważna jest zdolność uszczęśliwiania innych.

Podczas tej wyjątkowej tygodniowej inicjatywy, maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 7 mają okazję odkryć radość i szczęście płynące nie tylko ze sportu, ale również z takich aktywności jak śpiew czy taniec, a także spędzanie czasu w gronie bliskich osób.