Paris Kebab – nowy smak w Gorzowie

Paris Kebab – nowy smak w Gorzowie

Niekłamany fan kebabu? Wegetarianin z zamiłowania do bliskowschodnich aromatów? Choć brzmi jak niemożliwe, to właśnie dla Was szykuje się nowa gastronomiczna perła w Gorzowie. Już niedługo, na ulicy Chrobrego, swoje podwoje otworzy lokal Paris Kebab, który ma być nie tylko świeżą propozycją, ale i prawdziwą rewolucją na lokalnym rynku kebabowym.

Przechadzka wzdłuż ulicy Chrobrego ostatnio dostarcza mieszkańcom Gorzowa nieco więcej emocji. Na numerze 33/34 trwają prace remontowe w lokalu, a jego witryny ozdabia komiczna ilustracja małpy, powszechnie kojarzonej z internetowymi memami o „Januszu”. Wszystkim mijającym ten widok sprawia uśmiech na twarzy. Napis „Ehh. Kolejny kebab” dodatkowo podsyca ciekawość i budzi oczekiwania gorzowian.

Zgodnie z planem, za około dwa tygodnie, to miejsce stanie się domem dla Paris Kebab. Lokal przygotowuje zupełnie innowacyjną ofertę dla swoich klientów. Przede wszystkim mięso do kebabów nie będzie mielone – zamiast tego, właściciel zamierza wprowadzić do menu kraftowego kurczaka, przygotowywanego od podstaw w lokalu. To prawdziwa nowość na gorzowskim rynku gastronomicznym! Miłośnicy wołowiny również znajdą coś dla siebie – będą mogli skosztować kebabu z mięsa podawanego w postaci płatów. Dodatkowo, nowy lokal zwraca uwagę na potrzeby wegetarian, proponując im m.in. falafele i humusy.

Z niecierpliwością czekamy na wielkie otwarcie, które ma miejsce w połowie października. To jedyna okazja, aby przekonać się na własne oczy (i podniebienie), czy gorzowski Paris Kebab rzeczywiście jest rewolucją w świecie kebabów.