Ogłoszenie dotyczące wielkiego otwarcia Areny Gorzów: Wchodź za darmo, dowiedz się jak

Ogłoszenie dotyczące wielkiego otwarcia Areny Gorzów: Wchodź za darmo, dowiedz się jak

W dniach 9 i 10 grudnia odbędzie się ceremonia inauguracyjna nowo powstałej Areny Gorzów. Informujemy, że osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu muszą wcześniej zaopatrzyć się w bezpłatne bilety, które są już dostępne do odbioru.

Joanna Kasprzak-Perka, prezes gorzowskiej Słowianki, podkreśliła, że bilety są wymagane tylko na galę otwarcia hali, która może pomieścić do pięciu tysięcy osób. Tylko te osoby, które wcześniej zdobędą wejściówki będą mogły wejść do środka.

9 grudnia, podczas inauguracji Areny Gorzów, mieszkańców await szereg atrakcji. Wystąpią między innymi C-Bool oraz Martyna Cyrko. Dodatkowo, zaplanowano show świetlne połączone z peformancem cyrku Juremix i Ocelot Foundation, które będzie wspomagane muzycznie przez gorzowski zespół Zalewski Band. Zwracamy uwagę, że gala rozpocznie się o godzinie 17:00, ale by uniknąć kolejek i zamieszania, sugerujemy przybycie na miejsce o godzinę wcześniej.

Otwarcie Areny Gorzów potrwa przez cały weekend. W niedzielę, przed obiektem nadal czekać będzie na mieszkańców zimowe miasteczko, a dla osób które nie miały okazji wejść do środka poprzedniego dnia, odbędą się otwarte zwiedzania hali pod przewodnictwem przewodnika. Ta wyjątkowa okazja pozwoli zobaczyć jak wygląda nowy obiekt od zaplecza.

Na czas otwarcia Areny Gorzów, mieszkańcy będą mogli dojechać na miejsce korzystając ze specjalnej bezpłatnej linii autobusowej „Arena”. Autobusy będą kursować w sobotę (9 grudnia) i niedzielę (10 grudnia) na trasie Fieldorfa Nila – Słowiańska.