Nowe marki w Gorzowie. Otwarcie sklepów, które dotąd nie były obecne w mieście

Nowe marki w Gorzowie. Otwarcie sklepów, które dotąd nie były obecne w mieście

Planowane jest uruchomienie nowych sklepów w Gorzowie w ciągu kilkunastu nadchodzących miesięcy. Te sklepy będą reprezentować marki, które do tej pory nie miały swojego przedstawicielstwa w naszym mieście. Wśród tych firm znajdują się Decathlon, Jula, Woolworth, HalfPrice, Selgros i hipermarket Carrefour.

Na terenie Gorzowa obserwujemy obecnie prawdziwy boom budowlany w zakresie nowych centrów handlowych, zarówno tych większych, jak i mniejszych. Przykładem może być niedawno otwarty Vendo Park na ulicy Myśliborskiej czy niewielki park handlowy na ulicy Niepodległości. Aktualnie trwają prace przy realizacji Gorzów S1 na ulicy Górczyńskiej, a jesienią rozpoczną się prace przy budowie największego w regionie centrum handlowego – Gorzów Power Center.

Z ciekawostek warto zaznaczyć, że pomimo licznych nowych inwestycji, pewna grupa mieszkańców Gorzowa wyraziła swoje niezadowolenie, twierdząc że wciąż pojawiają się tylko te same sklepy i nie ma nowości. Jednakże ta opinia jest daleka od prawdy. W ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy mieszkańcy Gorzowa będą mogli skorzystać z oferty sklepów, które do tej pory nie były obecne w ich mieście. Wśród nich znajdą się takie marki jak Decathlon, Jula, Woolworth, HalfPrice, Selgros oraz hipermarket Carrefour.