Kolizja między samochodem osobowym Audi a ciężarówką na Droga Krajowej 22

Kolizja między samochodem osobowym Audi a ciężarówką na Droga Krajowej 22

W typowy poranny wtorek, na popularnej arterii komunikacyjnej, jaką jest droga krajowa numer 22 pomiędzy miasteczkami Zdroiskiem i Wełminem, doszło do nieprzyjemnego zdarzenia drogowego. W wyniku tego incydentu, doszło do kolizji pomiędzy luksusowym samochodem marki Audi a pojazdem o dużym tonarzu – ciężarówką. Na miejscu zdarzenia panowało szczęście, bowiem nikt z uczestników wypadku nie odniósł żadnych obrażeń.

Wtorek, 4 czerwca, przyniósł nieco niepokój dla dyżurującego tego dnia w gorzowskiej straży pożarnej. O godzinie 7:56 otrzymał on zgłoszenie o tym niebezpiecznym zdarzeniu na drodze krajowej nr 22, pomiędzy Zdroiskiem a Wełminem. Bez zwłoki na miejsce zdarzenia wysłane zostały dwa zespoły straży pożarnej, a także służby policyjne.

Zgłoszenie dotyczyło zderzenia dwóch pojazdów – eleganckiego auta osobowego marki Audi oraz dużej ciężarówki. Pomimo powagi sytuacji, nikomu z uczestników nic się nie stało. Ruch na drodze w miejscu zdarzenia został zorganizowany w sposób wahadłowy, aby zapewnić bezpieczeństwo i płynność ruchu drogowego.