Klęska ognia w Gorzowie Wielkopolskim: starsza kobieta nie przeżyła pożaru mieszkania

Klęska ognia w Gorzowie Wielkopolskim: starsza kobieta nie przeżyła pożaru mieszkania

W wyniku niespodziewanego pożaru, który wybuchł w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim, straciła życie starsza pani. Mimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, nie udało się jej uratować.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór, kiedy to straż pożarna została wezwana do pożaru jaki wybuchł w jednym z mieszkań w bloku mieszkalnym przy ulicy Wyszyńskiego. Źródłem ognia były pomieszczenia znajdujące się na drugim piętrze budynku.

Po zakończeniu akcji gaszenia, strażacy odkryli makabryczną prawdę. Natrafili na ciało starszej kobiety, która miała około 80 lat. Kobieta ta była nieprzytomna, a mimo wszelkich starań strażaków i przeprowadzonej reanimacji, nie udało się przywrócić jej do życia – informuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Aktualnie trwa śledztwo w sprawie tego tragicznego incydentu. Policjanci pod nadzorem prokuratora starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia. Ostateczne ustalenie przyczyn pożaru pozostawiono w rękach biegłego.