Kierowca taksówki zderza się z Volkswagensem przed gorzowskim szpitalem

Kierowca taksówki zderza się z Volkswagensem przed gorzowskim szpitalem

Rankiem w środę, nieopodal szpitala na ulicy Dekerta w Gorzowie, miała miejsce kolizja drogowa. Zidentyfikowany jako kierowca taksówki mężczyzna, niespodziewanie zmienił pas ruchu i uderzył w Volkswagen jadący prawidłowo. Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe – policja i straż pożarna.

Środa, 6 grudnia, godzina 9.27 – to moment, kiedy dyżurny z gorzowskiej jednostki straży pożarnej otrzymał informację o wypadku na ulicy Dekerta. Miejsce zdarzenia znajdowało się w pobliżu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego. Po zgłoszeniu, natychmiast skierowano tam jeden zastęp strażacki oraz patrol policji. Ciekawostką jest fakt, że pierwsi na miejscu okazali się strażacy, którzy wcześniej oddawali krew w bliskim sąsiedztwie, w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, z okazji obchodzonego właśnie dnia Mikołajek.

Dokładniejsze oględziny miejsca zdarzenia wykazały, że doszło do kolizji dwóch samochodów – taksówki marki Toyota oraz Volkswagena. Przyczyny tego zdarzenia nie są jeszcze jasne, ale wiadomo, że kierujący taksówką, z nieznanych powodów, przejechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo poruszającym się volkswagenem.

Nieustannie pracujący na miejscu policjanci starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności związane z tym wypadkiem. Z informacji wynika, że poszkodowany w zdarzeniu jest mężczyzna kierujący Toyotą.