Długo oczekiwany powrót popularnej knajpy Santa Fee na Bulwar Wschodni w Gorzowie

Długo oczekiwany powrót popularnej knajpy Santa Fee na Bulwar Wschodni w Gorzowie

Przedsiębiorstwo remontowe zdecydowało się na renowację estakady kolejowej w Gorzowie, co miało wpływ na codzienne funkcjonowanie bulwarów Zachodniego i Wschodniego. W szczególności w weekendy, te miejsca były pełne życia stając się ulubionym punktem relaksu mieszkańców Gorzowa. Gorzowianie chętnie odwiedzali bulwary, nie tylko w celu spokojnego spaceru, lecz również korzystając z bogatej oferty miejsc służących do spożywania posiłków, picia kawy czy drinków oraz amatorskiego tańca wieczorami.

Renowacja estakady niestety spowodowała, że atmosfera bulwarów uległa zmianie. Po skończeniu prac remontowych, życie w tych miejscach zanikło. Część lokali musiała być zamknięta na długi czas, a niektóre z nich nigdy już nie wznowiły swojej działalności. Niemniej jednak niektóre lokale postanowiły wrócić na bulwary po zakończonym remoncie. Tak więc, między innymi Bulwar Sport Pub, restauracja Livingroom, Rattan oraz restauracja japońska Nasu ponownie otworzyły swoje drzwi dla klientów.

Na szczęście dla lubiących dobrze zjeść i bawić się gorzowian, na Bulwar Wschodni powraca bardzo popularny lokal Santa Fee. Jeszcze sześć lat temu, w weekendy miejsce to tętniło życiem i stanowiło punkt spotkań dla tancerzy, którzy mogli tańczyć do rytmów zarówno najnowszych hitów radiowych, jak i klasyków muzyki z lat 80. i 90.

Prace przygotowawcze do ponownego otwarcia Santa Fee trwały dłużej niż 2 lata. Obecnie właściciel knajpy jest w trakcie ostatnich przygotowań do otwarcia i rekrutuje nowych pracowników. Własność Santa Fee zapowiada: „Już rozgrzewamy naszą lokomotywę, by w końcu ruszyła i zabrała Państwa w podróż pełną nowych doznań gastronomicznych i klubowych. Potrzebujemy jeszcze kilka osób do naszej załogi!”.

Potrzebne są osoby na stanowiska kucharza, pomocnika kuchennego, barmana, kelnera oraz osoby zajmujące się utrzymaniem czystości. Na te osoby, które są zainteresowane pracą w tej renomowanej knajpie, czekają spotkania rekrutacyjne, które odbędą się 5, 6 i 7 października o godzinie 12.