Zaproszenie na niecodzienną przejażdżkę z zawodnikami Stali Gorzów

Zaproszenie na niecodzienną przejażdżkę z zawodnikami Stali Gorzów

W najbliższy czwartek i piątek, ulicami miasta Gorzów przemknie specjalna atrakcja – „Stalowy tramwaj”. Ten pojazd, obklejony barwami słynnej drużyny żużlowej Stali Gorzów, będzie oferował pasażerom niecodzienne towarzystwo. Znani gorzowscy żużlowcy – Wiktor Jasiński, Oskar Paluch, Oskar Fajfer oraz Szymon Woźniak – siedząc na pokładzie tramwaju, będą czekać na mieszkańców. W trakcie jazdy przygotowano dla fanów szereg konkursów z nagrodami, w tym bilety na niedzielne starcie ćwierćfinałowe ze Włókniarzem Częstochowa.

Przypomnijmy, że gorzowianie w niedzielę 13 sierpnia o godzinie 16.30 będą mogli kibicować swojej drużynie na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, gdzie rozegrany zostanie mecz ćwierćfinałowy z ekipą z Częstochowy.

Jednak jeszcze przed emocjonującym meczem, w dniach 10 i 11 sierpnia, mieszkańcy Gorzowa będą mogli skorzystać z niecodziennej okazji do spotkania swoich idoli. Tramwaj marki Konstal 105N, specjalnie ozdobiony w gorzowskie barwy, wyjedzie na miejskie ulice jako „Stalowy tramwaj”.

Ten niepowtarzalny pojazd będzie kursował na linii nr 2 pomiędzy Wieprzycami a Piaskami. Jednodniowe trasy są zaplanowane na czwartek w godzinach od 14 do 16 i w piątek od 11 do 13. Na kibiców czekać będą znani żużlowcy. W pierwszym dniu podróżować będą Wiktor Jasiński i Oskar Paluch, natomiast w piątek spotkać można będzie Oskara Fajfera i Szymona Woźniaka.

– Zapewniamy bezpłatny przejazd dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy fanów do udziału w licznych konkursach i rywalizacji o nagrody. Do zdobycia są bilety na niedzielne spotkanie ze Włókniarzem Częstochowa oraz różnorodne gadżety klubowe – informuje Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów.