Tragiczny wypadek na drodze nr 22 – jedna ofiara śmiertelna

Tragiczny wypadek na drodze nr 22 – jedna ofiara śmiertelna

W piątek, 2 czerwca, miała miejsce tragedia na drodze krajowej nr 22 w pobliżu miejscowości Różanki, w gminie Kłodawa, w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. W wyniku zderzenia samochodu z drzewem jedna osoba straciła życie.

Zdarzenie miało miejsce tuż przed godziną 14:00 tego dnia. Z informacji dyżurnego Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że samochód osobowy z impetem uderzył w drzewo. Niestety, kierujący pojazdem nie przeżył.

Komisarz Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, przekazał, że ofiarą był kierowca opla. Obecnie trwają prace nad ustaleniem jego tożsamości. Na szczęście żadna inna osoba nie ucierpiała w wyniku tego tragicznego zdarzenia, gdyż mężczyzna prowadzący samochód odbywał podróż samotnie.

Na miejscu wypadku interweniowała straż pożarna, która musiała użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, aby wydostać mężczyznę z pojazdu. Niestety, okazało się, że nie ma już oznak życia.