Stilon Gorzów i Warta Gorzów. Dwa zespoły piłkarskie, które rwą się do rozgrywki w nowym sezonie

Stilon Gorzów i Warta Gorzów. Dwa zespoły piłkarskie, które rwą się do rozgrywki w nowym sezonie

To dla nich ogromna szansa, ponieważ ostatnim razem występowali w trzeciej lidze już trzy lata temu. Ich ostatnie rozgrywki niestety nie były usłane różami, ponieważ doprowadził do spadku w rankingu. Jednak teraz mają szansę na to, aby odbudować to, co wówczas utracili. Warto przypomnieć wszystkim, że Stilon jest klubem niezwykle rozpoznawalnym nie tylko w samym Gorzowie, ale także na terenie województwa. Wiele osób wyczekuje powrotu tych piłkarzy na murawę. Zespół Stilon Gorzów znajdował się przez dłuższy czas raczej na zapleczu. Jednak w ostatnim okresie mają szansę na to, aby powrócić na wyższy poziom rozgrywki piłkarskiej.

Tym razem zapowiadają, że nie zmarnują tej szansy i nie zamierzają się cofać po nadchodzących rozgrywkach. Ich planem jest wejście jeszcze wyżej. Zamierzają dostać się do drugiej ligi, a trzecią traktują tylko jako przystanek, z którego się wybiją. Mimo wszystko wszyscy musimy mieć na uwadze, że osiągnięcie takiego celu prawdopodobnie nie będzie należało do najprostszych.

Zawodnicy Stilonu pokazali, że czwarta liga nie stanowi dla nich problemu i wygrywali większość spotkań

Zwyciężyli w czwartej lidze lubuskiej. Jednak czy oznacza to, że będą mogli zawalczyć o miejsce w drugiej lidze? W tym momencie prawdopodobnie trudno będzie określić, czy jest możliwe. Pozostaje nam wierzyć w ich możliwości i dać im trochę czasu na to, aby pokazali swój pazur. Jednak to nie wszystko. W Stilonie zaszło mnóstwo zmian w składzie drużyny. Zmiany te mają dać zespołowi szanse na pięcie się ku górze. Między innymi do zespołu trafił ukraiński zawodnik z tamtejszej pierwszej ligi. Jest pomocnikiem. Oprócz tego powrócił do zespołu stary bramkarz. Wierzą, że w tym składzie trzecia liga nie będzie stanowiła dla nich problemu.

Z kolei w zespole Warty Gorzów zmian było jednak mniej. Wiele osób zwraca uwagę na to, że może być trudno, aby doszło do większych zmian w możliwościach tego zespołu. W swoich ostatnich rozgrywkach nie pokazali, aby było stać ich na coś więcej. Dlatego w odróżnieniu od nadziei związanej ze Stilonem, Warcie Gorzów nikt nie wróży świetlanej przyszłości w nadchodzących rozgrywkach.

Jeżeli interesują was nowinki o piłce nożnej, zapraszamy do przeczytania o wpadce podczas meczu biało-czerwonych z Holandią https://babol.pl/wpadka-podczas-meczu-polski-z-holandia/.